MIKLE PETI

„Interpretácia hudby nie je pre mňa prácou, hudba je môj život!“

Už od útleho veku som závislý na hudbe! V našej rodine bolo veľa hudobníkov, preto som aj ja začal s hudbou pomerne skoro. Veľmi rýchlo som si uvedomil, že toto je pre mňa tá správna životná cesta!

V roku 2001 som sa začal aktívne venovať hudbe ako podnikateľ, a od tej doby hlavne na Slovensku a v Maďarsku vystupujem ako klávesista a spevák. Navštívil som množstvo miest a podujatí, veľa kvalitných plesov, hral som na rôznych oslavách a mestských festivaloch. V priebehu rokov som získal rutinu a skúsenosti, naučil som sa ako byť naozaj dobrý, ako vytvoriť dobrú náladu pre tých, ktorí sa chcú baviť a tancovať. Toto remeslo môže byť vykonávané kvalitne len vtedy, ak to človek robí srdcom, s plnou oddanosťou, úsilím a pokorou. To, že viem vyčariť úsmev na tvárach a vytvoriť dobrú náladu z pódia je pre mňa nádherný pocit. Každá udalosť je jedinečná, takže skúsený a dobrý hudobník sa musí vedieť naladiť na svoje publikum. Mal by tiež cítiť, kedy aké piesne, aký žáner je potrebný vzhľadom na vekovú skupinu ľudí a typ udalosti! Vždy robím všetko pre to aby ľudia ktorým hrám boli spokojný.

Tisíce bálov, svadobných hostín, barovej hudby, obecných slávností je za mnou, takže som flexibilný aj keď má ísť o improvizáciu. Okrem živej hudby som strávil viac ako rok na hudobnom kanáli Nóta TV (Sláger TV), ako spevák. Od jari 2017 som stálym účinkujúcim v MuzsikaTV.

Moje hudobné videá, demo nahrávky a všetky aktuality sa neustále uverejňujú na mojej FB stránke

(Https://www.facebook.com/MiklePAmidiStudioOfficialPage/)

Môj hudobný repertoár je výnimočne široký a rozmanitý,  je moderný a zábavný.

Hrám kompletný repertoár v maďarskom, anglickom, slovenskom a českom jazyku!

Kontakt: