Modrá Ryba – Reštaurácia a Penzión

Reštaurácia a Penzión Modrá Ryba sa nachádza neďaleko Štúrova (7 km), priamo v prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov s výhľadom na Dunaj a okolie, obľúbená pre turistické chodníky a cyklo-trasy. Dostanete sa do nej autom a pohodlne zaparkujete na parkovisku pre hostí. Ak sa do nej vyberiete hromadnou dopravou, z autobusu vystúpite pred reštauráciou.

Svadba – najkrajší deň v živote dvoch ľudí, ktorý si zaslúži pozornosť. Prežite ho s vašimi blízkymi na mieste pod burdovskými vrchmi, ktoré splýva s prírodou. Výnimočné prostredie nielen reštaurácie, ale aj celého areálu s obľubou vyhľadávajú páry na organizovanie svadieb. Pridanou hodnotou reštaurácie je obrovská terasa s priamym výhľadom na ostrihomskú baziliku, kde je možné organizovať aj civilný sobáš pod holým nebom.

Či je to už rodinný obed, obchodné stretnutie alebo večera s partnerom – nenechajte nič na náhodu. Rezervujte si stôl a my pre Vás pripravíme priestor podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Reštauráciu charakterizuje výborná dostupnosť. Dostanete sa do nej autom a pohodlne zaparkujete na parkovisku pre hostí. Ak sa do nej vyberiete hromadnou dopravou, z autobusu vystúpite pred reštauráciou.

Kontakt: