Tóth Annamária – Wedding Decoration

Chcete nádhernú dekoráciu? Od Annamárii ju môžete mať! So svojím jedinečným umením podniká už od roku 2002.

Vybudovala si povesť dekoratérky, pre ktorú je typická elegancia s romantickými prvkami. Rovnako ako čerstvé kvety, ktoré pri práci používa, aj jej výzdoba rozžiari celú vašu svadobnú miestnosť.

„Už ako malé dievča som zbierala kvietky v záhrade a viazala si kytičky. Neskôr som si uvedomila, že kvety sú cestou, po ktorej sa vydať,” vraví Annamária a ukazuje na certifikát o aranžovaní kvetov, ktorý získala v Budapešti. Ako hovorí, netreba zaspať na vavrínoch, a vedomosti si treba dopĺňať, pod vedením Tímei Rátkai sa zúčastnila aj na školení „Organizátorka svadieb“. Ak bude vašou svadobnou dekoratérkou Annamária, máte o starosť menej, pomôže vám s dôslednou organizáciou vášho veľkého dňa.

S pribúdajúcimi skúsenosťami dekoratérky sa rokmi upriamila práve na svadby. „Na prípravu takéhoto eventu je nevyhnutné stotožniť sa s jeho myšlienkou,“ pokračuje a prezrádza, že prípravu svadobnej výzdoby realizuje sama. „Znie to neuveriteľne, ale všetko chystám ja. Aranžujem kvety, dekorujem, viažem svadobnú kyticu. Najspokojnejšia som vtedy, keď prichystám celú objednávku,“ pousmeje sa a nezabudne podotknúť, že na prenášanie aranžmánov má k dispozícii výpomoc. S kvetmi však pracuje len ona.

V portfóliu Annamárie Tóth nájdete aj svadby populárnych osobností. Svoju kreativitu ukázala na svadbách grófov, vyžiadali si ju slovenské i maďarské hviezdy. Pochváliť sa môže zdobením svadieb Lothara Matthäusa či Martina Straňovského. Romanticko-historický nádych Annamáriinej práce vo väčšine prípadov dodáva krásne prostredie kaštieľa Château Béla.

Zhon okolo svadobných príprav poznajú azda všetky nevesty, potvrdzuje to i dekoratérka. Ideálne je, ak si Annamáriu rezervujete už rok vopred. Budete mať dostatok času na rozhodovanie i realizáciu. „Páči sa mi, keď je nevesta aktívna a má svoje predstavy. To ma inšpiruje najviac, vtedy vznikajú najlepšie nápady,“ vysvetľuje. „Síce na začiatku príprav máme niekedy celkom iné predstavy, no výsledkom spolupráce je vždy fantastická svadba.”

V jej repertoári nájdete tiež svetelné záclony, poťahy na stoličky, mašle, svietniky, vázy, najrôznejšie kryštále a stojany. Všetky prvky si môžete prezrieť na profesionálnych fotografiách a vybrať váš kúsok. Ako Annamária prezradila, väčšina neviest si vyberá na svadobný deň ružovú farbu dekorácií, no každý nápad je možné realizovať a každá budúca manželka ma možnosť vybrať si vlastnú farbu aj materiály. „Nemožné neexistuje. Každú jednu dekoráciu pripravujem v deň svadby, aby všetko bolo perfektne čerstvé a vydržalo počas celého „veľkého dňa“.

Zhotovenie svadobnej kytice môžete tiež zveriť do rúk Annamárie. Výsledkom bude určite nádherná kvetinová kreácia. Každá kytica je individuálna a každá nevesta si zaslúži, aby mala svadobnú kyticu akú si vysnívala. „Rada plním rozprávkové sny a verím, že každá nevesta chce byť aspoň na jeden deň princeznou,“ dodáva na záver.

Kontakt: